Něco málo o mně

Asi je slušností se představit a tak to tedy udělám. Mé jméno je Tomáš Brablec. Na LinkedInu bych měl pod svým jménem jako povolání IT ředitel ve společnosti INSIA a přesně to jaké mým denním chlebem. Vedu tým vývojářů a tým starající se o to aby vše fungovalo jak má.

Mimo to jsem provozovatelem life stylového magazínu nejfit.cz který vznikl jako vedlejší produkt mých programátorských dovedností. Čímž se dostáváme k další části toho co dělám. Jsem programátor v PHP (což je v Čechách zkratka pro úžasný framework Nette) a v ještě lepším frameworku Ruby On Rails.

A teď co vlastně na tomto blogu má být? Rozhodl jsem se jej oživit zkrátka jen proto abych měl místo kde se občas můžu vypsat ze svých myšlenek. Nechci aby to zde bylo typickou zdí nářků a proto se pokusím vždy rozvést jak to udělat lépe. Kolem sebe vidím denně stovky věcí, procesů, nebo chcete-li uživatelské zkušenosti, která by s malým přispěním dokázala být o dost lepší. No a právě proto tohle místo, utřídím si tak své myšlenky a třeba přispěji i nějakému tomu zlepšení 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *